Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 20:50h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 21:00h 6km 00:10 h
Novi Sad A.S. 22:30h 80km 01:40 h
Novi Sad - bolnica 22:35h 83km 01:45 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 22:43h 89km 01:53 h
Futog AS 22:50h 95km 02:00 h
Begeč I - raskrsnica 22:54h 99km 02:04 h
Gložan - centar 23:02h 106km 02:12 h
Čelarevo - centar 23:06h 110km 02:16 h
Bačka Palanka groblje 23:16h 119km 02:26 h
Bačka Palanka bunar 23:18h 120km 02:28 h
Bačka Palanka A.S 23:20h 122km 02:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja