Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Zlatibor-pijaca 10:00h 0km 00:00 h
Čajetina 10:07h 4km 00:07 h
Užice A.S. 10:35h 27km 00:35 h
Sevojno 10:41h 34km 00:41 h
Požega A.S 11:00h 51km 01:00 h
Kratovska Stena 11:09h 57km 01:09 h
Jelen Do Požega 11:24h 61km 01:24 h
Ovčar Banja Čačak 11:33h 70km 01:33 h
Čačak 11:50h 87km 01:50 h
Preljina 12:01h 94km 02:01 h
Brdjani 12:09h 102km 02:09 h
Gornji Milanovac 12:15h 109km 02:15 h
Rudnik 12:52h 121km 02:52 h
Ugrinovci 13:05h 133km 03:05 h
Ljig A.S. 13:11h 150km 03:11 h
Dudovica 13:19h 159km 03:19 h
Ćelije 13:28h 169km 03:28 h
Beograd A.S. 15:15h 231km 05:15 h
Zemun Pošta 15:27h 237km 05:27 h
NOVI SAD A.S. 16:47h 311km 06:47 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja