Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kruševac A.S. 05:15h 0km 00:00 h
Nova pijaca - Kruševac 05:17h 1km 00:02 h
Ćićevac 05:40h 19km 00:25 h
Beograd A.S. 08:00h 201km 02:45 h
Zemun 08:25h 207km 03:10 h
Batajnica 08:40h 221km 03:25 h
Nova Pazova AS (65A) 08:50h 227km 03:35 h
Stara Pazova AS (65A) 08:55h 234km 03:40 h
Inđija AS (65A) 09:05h 244km 03:50 h
Maradik R (65A) 09:13h 254km 03:58 h
Gladnoš (65A) 09:17h 258km 04:02 h
Banstol (65A) 09:21h 261km 04:06 h
Sremski Karlovci 09:30h 268km 04:15 h
Petrovaradin 09:38h 275km 04:23 h
Novi Sad A.S. 09:45h 281km 04:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja