Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kruševac A.S. 16:30h 0km 00:00 h
Nova pijaca - Kruševac 16:32h 1km 00:02 h
Ćićevac 16:55h 19km 00:25 h
Beograd A.S. 19:15h 201km 02:45 h
Zemun 19:30h 207km 03:00 h
Batajnica 19:45h 221km 03:15 h
Nova Pazova AS (65A) 19:55h 227km 03:25 h
Stara Pazova AS (65A) 20:00h 234km 03:30 h
Inđija AS (65A) 20:10h 244km 03:40 h
Maradik R (65A) 20:18h 254km 03:48 h
Gladnoš (65A) 20:22h 258km 03:52 h
Banstol (65A) 20:26h 261km 03:56 h
Sremski Karlovci 20:35h 268km 04:05 h
Petrovaradin 20:43h 275km 04:13 h
Novi Sad A.S. 20:50h 281km 04:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja