Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Kopaonik 16:00h 0km 00:00 h
Brzeće 16:45h 19km 00:45 h
Brus A.S. 17:15h 38km 01:15 h
Ravni 17:39h 54km 01:39 h
Zlatari 17:43h 57km 01:43 h
Majdevo 17:56h 66km 01:56 h
Kupci 18:02h 70km 02:02 h
G. Stepoš 18:12h 77km 02:12 h
Kruševac A.S. 18:30h 89km 02:30 h
Nova pijaca - Kruševac 19:12h 90km 03:12 h
Ćićevac 19:25h 103km 03:25 h
Beograd A.S. 21:45h 290km 05:45 h
Novi Sad A.S. 23:00h 365km 07:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja