Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 17:55h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 18:03h 4km 00:08 h
Novi Sad A.S. 19:25h 80km 01:30 h
TEMERINSKA – AUTOVOJVODINA /0134A 19:27h 81km 01:32 h
Bački jarak 19:40h 95km 01:45 h
TEMERIN II - IGRALIŠTE /0148PA 19:45h 97km 01:50 h
TEMERIN IV - CENTAR / A. STANICA /0150PA 19:47h 99km 01:52 h
Nadalj 19:57h 110km 02:02 h
Bačko Gradište 20:05h 118km 02:10 h
Bečej, A.S. 20:20h 129km 02:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja