Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 11:20h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 11:35h 6km 00:15 h
Batajnica centar (65A) 11:50h 20km 00:30 h
Nova Pazova 11:57h 26km 00:37 h
Stara Pazova 12:04h 33km 00:44 h
Inđija 12:14h 43km 00:54 h
Maradik Raskrsnica 12:22h 53km 01:02 h
Gladnoš (65A) 12:27h 57km 01:07 h
Sremski Karlovci 12:40h 67km 01:20 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 12:48h 74km 01:28 h
Novi Sad A.S. 12:55h 80km 01:35 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 13:12h 92km 01:52 h
Futog AS 13:17h 95km 01:57 h
Begeč II 13:26h 99km 02:06 h
Gložan 13:33h 106km 02:13 h
Čelarevo - centar 13:40h 110km 02:20 h
Bačka Palanka A.S 13:53h 122km 02:33 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja