Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 16:00h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 16:06h 6km 00:06 h
Batajnica centar (65A) 16:20h 20km 00:20 h
Nova Pazova 16:26h 26km 00:26 h
Stara Pazova 16:33h 33km 00:33 h
Inđija 16:43h 43km 00:43 h
Maradik Raskrsnica 16:53h 53km 00:53 h
Gladnoš (65A) 16:57h 57km 00:57 h
Sremski Karlovci 17:07h 67km 01:07 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 17:17h 74km 01:17 h
Novi Sad A.S. 17:25h 80km 01:25 h
VETERNIK-MESNA ZAJEDNICA /0312PA 17:50h 89km 01:50 h
Futog AS 17:56h 95km 01:56 h
Begeč II 18:00h 99km 02:00 h
Gložan 18:07h 106km 02:07 h
Čelarevo - centar 18:12h 110km 02:12 h
Bačka Palanka A.S 18:25h 124km 02:25 h
Obrovac 18:34h 131km 02:34 h
Tovariševo 18:40h 136km 02:40 h
Bač 18:50h 146km 02:50 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja