Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 10:20h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 10:30h 6km 00:10 h
Batajnica /centar/ (1178) 10:40h 13km 00:20 h
Nova Pazova 10:50h 23km 00:30 h
Stara Pazova 10:58h 27km 00:38 h
Indjija 11:08h 37km 00:48 h
Maradik Raskrsnica 11:18h 47km 00:58 h
Gladonoš 11:22h 54km 01:02 h
Sremski Karlovci 1 11:32h 60km 01:12 h
Petrovaradin 11:39h 74km 01:19 h
NOVI SAD A.S. 11:45h 80km 01:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja