Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 10:00h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 10:12h 6km 00:12 h
Batajnica centar (65A) 10:30h 20km 00:30 h
Nova Pazova 10:38h 26km 00:38 h
Stara Pazova 10:45h 33km 00:45 h
Inđija 10:55h 43km 00:55 h
Maradik Raskrsnica 11:03h 53km 01:03 h
Gladnoš (65A) 11:06h 56km 01:06 h
Banstol 11:11h 60km 01:11 h
Sremski Karlovci 11:18h 67km 01:18 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 11:26h 74km 01:26 h
Novi Sad A.S. 11:32h 80km 01:32 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja