Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 08:15h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 08:27h 6km 00:12 h
Batajnica centar (65A) 08:45h 20km 00:30 h
Nova Pazova 08:53h 26km 00:38 h
Stara Pazova 09:00h 33km 00:45 h
Inđija 09:10h 43km 00:55 h
Maradik Raskrsnica 09:18h 53km 01:03 h
Gladnoš (65A) 09:21h 56km 01:06 h
Banstol 09:26h 60km 01:11 h
Sremski Karlovci 09:33h 67km 01:18 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 09:41h 74km 01:26 h
Novi Sad A.S. 09:47h 80km 01:32 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja