Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Novi Sad

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 18:30h 0km 00:00 h
Zemun Pošta 18:42h 6km 00:12 h
Batajnica centar (65A) 19:00h 20km 00:30 h
Nova Pazova 19:08h 26km 00:38 h
Stara Pazova 19:15h 33km 00:45 h
Inđija 19:25h 43km 00:55 h
Maradik Raskrsnica 19:33h 53km 01:03 h
Gladnoš (65A) 19:36h 56km 01:06 h
Banstol 19:41h 60km 01:11 h
Sremski Karlovci 19:48h 67km 01:18 h
PETROVARADIN – ŽELEZNIČKA STANICA /0609A 19:56h 74km 01:26 h
Novi Sad A.S. 20:02h 80km 01:32 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja