Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kruševac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 14:15h 0km 00:00 h
Ćićevac 16:35h 182km 02:20 h
Kruševac A.S. 17:00h 201km 02:45 h
Nova pijaca - Kruševac 17:18h 202km 03:03 h
M.Zakić 17:20h 204km 03:05 h
Parunovac 17:22h 204km 03:07 h
Kapidžija 17:25h 206km 03:10 h
Gaglovo 17:30h 209km 03:15 h
Novo Selo-Kruševac 17:34h 211km 03:19 h
Čok. grob 17:40h 214km 03:25 h
Jošje put 17:43h 216km 03:28 h
Kaonik R 17:45h 217km 03:30 h
Kaonik ZD 17:48h 219km 03:33 h
Veliki Šiljegovac 17:55h 223km 03:40 h
Grevci 18:04h 227km 03:49 h
M.Krušinci 18:06h 230km 03:51 h
Ribare-Kruševac 18:10h 232km 03:55 h
Ribarska Banja 18:15h 235km 04:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja