Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Lazarevac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 19:00h 0km 00:00 h
Lazarevac A.S. 20:00h 52km 01:00 h
Ljig A.S. 20:30h 80km 01:30 h
Gornji Milanovac 21:00h 120km 02:00 h
Čačak 21:30h 142km 02:30 h
Požega A.S 22:00h 178km 03:00 h
Užice A.S. 22:30h 202km 03:30 h
Partizanske Vode 23:15h 240km 04:15 h
Nova Varoš A.S. 00:30h 277km 05:30 h
Prijepolje A.S. 01:00h 306km 07:00 h
Brodarevo 01:30h 322km 07:30 h
Gostun Gran.prelaz 01:40h 347km 07:40 h
Bijelo Polje A.S. 02:10h 358km 09:10 h
Mojkovac 02:40h 387km 09:40 h
Kolašin A.S. 03:00h 411km 11:00 h
Podgorica 05:00h 490km 15:00 h
Cetinje 06:10h 526km 17:10 h
Budva 06:45h 558km 17:45 h
Tivat 07:00h 583km 19:00 h
Kotor A.S. 07:15h 591km 19:15 h
Risan 07:45h 628km 19:45 h
Herceg Novi 08:00h 635km 21:00 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja