Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kruševac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 05:45h 0km 00:00 h
Beograd A.S. 07:00h 75km 01:15 h
Ćićevac 09:20h 262km 03:35 h
Nova pijaca - Kruševac 09:43h 275km 03:58 h
Kruševac A.S. 09:45h 276km 04:00 h
G. Stepoš 10:13h 287km 04:28 h
Kupci 10:20h 295km 04:35 h
Majdevo 10:27h 299km 04:42 h
Zlatari 10:39h 307km 04:54 h
Ravni 10:43h 310km 04:58 h
Brus A.S. 11:00h 327km 05:15 h
Brzeće 11:30h 346km 05:45 h
Kopaonik 12:15h 365km 06:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja