Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kruševac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 11:30h 0km 00:00 h
Autokomanda 11:40h 3km 00:10 h
Ćićevac A.S. 13:40h 170km 02:10 h
Nova pijaca - Kruševac 14:02h 190km 02:32 h
Kruševac A.S. 14:15h 192km 02:45 h
Pepeljevac - dom 14:28h 199km 02:58 h
Žabare 14:36h 204km 03:06 h
Velika Vrbnica - dom 14:40h 208km 03:10 h
Mrmoš 2 14:43h 210km 03:13 h
Laćisled 14:47h 213km 03:17 h
Donji Stupanj - raskrsnica 14:49h 214km 03:19 h
Begovac 14:50h 215km 03:20 h
Dašnica 14:52h 217km 03:22 h
Novaci 14:54h 218km 03:24 h
Bobote 14:57h 220km 03:27 h
Bruski put 14:59h 221km 03:29 h
Vitkovo 15:00h 222km 03:30 h
Aleksandrovac A.S. 15:05h 225km 03:35 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja