Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kruševac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 15:00h 0km 00:00 h
Ćićevac 17:20h 128km 02:20 h
Nova pijaca - Kruševac 17:43h 200km 02:43 h
Kruševac A.S. 17:45h 201km 02:45 h
Pepeljevac - selo 18:10h 208km 03:10 h
Žabare 18:17h 214km 03:17 h
Velika Vrbnica 18:21h 217km 03:21 h
Mrmoš 1 18:23h 218km 03:23 h
Laćisled 18:27h 222km 03:27 h
Donji Stupanj - raskrsnica 18:29h 224km 03:29 h
Begovac 18:31h 225km 03:31 h
Dašnica 18:33h 226km 03:33 h
Novaci 18:35h 227km 03:35 h
Bobote 18:38h 229km 03:38 h
Bruski put 18:39h 230km 03:39 h
Vitkovo 18:40h 231km 03:40 h
Aleksandrovac A.S. 18:45h 235km 03:45 h
Vitkovo 18:50h 239km 03:50 h
Venčac 18:55h 241km 03:55 h
Stubal 19:00h 243km 04:00 h
Šljivovo 19:05h 245km 04:05 h
Botunja 19:10h 248km 04:10 h
Mala Vrbnica 19:13h 250km 04:13 h
Brus A.S. 19:25h 256km 04:25 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja