Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 14:45h 0km 00:00 h
Žarkovo 15:05h 13km 00:20 h
Meljak 15:10h 29km 00:25 h
Šiljakovac 15:15h 30km 00:30 h
Stepojevac 15:20h 39km 00:35 h
Veliki Crljeni 15:25h 40km 00:40 h
Vreoci 15:30h 41km 00:45 h
Lazarevac Raskrsnica 15:35h 55km 00:50 h
Beli brod 15:41h 56km 00:56 h
Županjac 15:50h 57km 01:05 h
Dudovica 16:02h 71km 01:17 h
Liplje 16:10h 74km 01:25 h
Ljig A.S. 16:17h 81km 01:32 h
Štavice 16:28h 95km 01:43 h
Ugrinovci 16:33h 100km 01:48 h
Zagradje 16:38h 102km 01:53 h
Rudnik 16:41h 107km 01:56 h
Majdan 16:45h 116km 02:00 h
Gornji Milanovac 16:54h 124km 02:09 h
Preljina 17:10h 139km 02:25 h
Mojsinje 17:15h 144km 02:30 h
Mrčajevci 17:20h 150km 02:35 h
Tavnik 17:28h 156km 02:43 h
Ladjevci 17:33h 158km 02:48 h
Kraljevo A.S. 17:55h 171km 03:10 h
Mataruška Banja KV 18:05h 181km 03:20 h
Progorelica 18:10h 183km 03:25 h
Bogutovac 18:15h 191km 03:30 h
Maglič 18:20h 194km 03:35 h
Dobre strane 18:25h 199km 03:40 h
Bresnik 18:29h 204km 03:44 h
Polumir 18:33h 209km 03:48 h
Dolina Jorgovana 18:37h 214km 03:52 h
Pustopolje 18:41h 215km 03:56 h
Ušće Raška 18:45h 219km 04:00 h
Dzelep 18:47h 224km 04:02 h
Perovac 18:50h 227km 04:05 h
Bare (Jošanička Banja) 18:52h 230km 04:07 h
Lozno 18:54h 231km 04:09 h
Bojanići1 18:56h 232km 04:11 h
Biljanovac 19:00h 234km 04:15 h
Baljevac 19:05h 240km 04:20 h
Šumnik Baljevac 19:13h 244km 04:28 h
Brvenik 19:21h 245km 04:36 h
Beoci Rasadnik 19:29h 249km 04:44 h
Bolnica Raška 19:37h 251km 04:52 h
Raška A.S. 19:45h 253km 05:00 h
Bisina 19:48h 258km 05:03 h
Kućanski Potok 19:51h 259km 05:06 h
Živkovići 19:54h 260km 05:09 h
Patričevići 19:57h 262km 05:12 h
Batnjik 20:00h 264km 05:15 h
Milovići 20:03h 265km 05:18 h
Kozarevo 20:06h 268km 05:21 h
Trnavci 20:09h 269km 05:24 h
Filipovići 20:12h 270km 05:27 h
Novi Pazar A.S. 20:15h 274km 05:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja