Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 20:30h 0km 00:00 h
Žarkovo 20:35h 2km 00:05 h
Meljak 20:44h 29km 00:14 h
Šiljakovac 20:53h 30km 00:23 h
Stepojevac 21:02h 39km 00:32 h
Veliki Crljeni 21:11h 40km 00:41 h
Vreoci 21:20h 41km 00:50 h
Lazarevac Raskrsnica 21:29h 55km 00:59 h
Beli brod 21:38h 56km 01:08 h
Županjac 21:47h 57km 01:17 h
Dudovica 21:50h 71km 01:20 h
Liplje 21:55h 76km 01:25 h
Ljig A.S. 22:00h 83km 01:30 h
Štavice 22:10h 95km 01:40 h
Ugrinovci 22:15h 100km 01:45 h
Zagradje Gornji Milanovac 22:20h 102km 01:50 h
Rudnik 22:25h 107km 01:55 h
Majdan 22:35h 116km 02:05 h
Gornji Milanovac 22:55h 124km 02:25 h
Preljina 23:10h 139km 02:40 h
Mojsinje 23:20h 144km 02:50 h
Mrčajevci 23:30h 150km 03:00 h
Tavnik 23:35h 156km 03:05 h
Ladjevci 23:40h 158km 03:10 h
Kraljevo A.S. 23:50h 171km 03:20 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja