Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 18:00h 0km 00:00 h
Žarkovo 18:05h 2km 00:05 h
Meljak 18:14h 29km 00:14 h
Šiljakovac 18:23h 30km 00:23 h
Stepojevac 18:32h 39km 00:32 h
Veliki Crljeni 18:41h 40km 00:41 h
Vreoci 18:50h 41km 00:50 h
Lazarevac Raskrsnica 18:59h 55km 00:59 h
Beli brod 19:10h 56km 01:10 h
Županjac 19:15h 57km 01:15 h
Dudovica 19:20h 71km 01:20 h
Liplje 19:25h 76km 01:25 h
Ljig A.S. 19:30h 83km 01:30 h
Štavice 19:40h 95km 01:40 h
Ugrinovci 19:45h 100km 01:45 h
Zagradje Gornji Milanovac 19:50h 102km 01:50 h
Rudnik 19:55h 107km 01:55 h
Majdan 20:05h 116km 02:05 h
Gornji Milanovac 20:25h 124km 02:25 h
Preljina 20:35h 139km 02:35 h
Mojsinje 20:45h 144km 02:45 h
Mrčajevci 20:55h 150km 02:55 h
Tavnik 21:00h 156km 03:00 h
Ladjevci 21:05h 158km 03:05 h
Kraljevo A.S. 21:15h 171km 03:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja