Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kraljevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 16:15h 0km 00:00 h
Žarkovo 16:22h 2km 00:07 h
Meljak 16:29h 29km 00:14 h
Šiljakovac 16:36h 30km 00:21 h
Stepojevac 16:43h 39km 00:28 h
Veliki Crljeni 16:50h 40km 00:35 h
Vreoci 16:57h 41km 00:42 h
Lazarevac Raskrsnica 17:04h 55km 00:49 h
Beli brod 17:12h 56km 00:57 h
Županjac 17:23h 57km 01:08 h
Dudovica 17:30h 71km 01:15 h
Liplje 17:35h 76km 01:20 h
Ljig A.S. 17:45h 83km 01:30 h
Štavice 17:55h 95km 01:40 h
Ugrinovci 18:00h 100km 01:45 h
Zagradje Gornji Milanovac 18:05h 102km 01:50 h
Rudnik 18:15h 107km 02:00 h
Majdan 18:20h 116km 02:05 h
Gornji Milanovac 18:25h 124km 02:10 h
Preljina 18:35h 139km 02:20 h
Mojsinje 18:45h 144km 02:30 h
Mrčajevci 18:50h 150km 02:35 h
Tavnik 18:55h 156km 02:40 h
Ladjevci 19:00h 158km 02:45 h
Kraljevo A.S. 19:25h 171km 03:10 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja