Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kragujevac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 15:40h 0km 00:00 h
Mladenovac A.S. 16:40h 61km 01:00 h
Belosavci 17:00h 72km 01:20 h
Topola A.S. 17:10h 83km 01:30 h
Trnava 17:25h 101km 01:45 h
Svetinja 1 17:30h 104km 01:50 h
Čumić 17:35h 108km 01:55 h
Lužnice 17:40h 111km 02:00 h
Cerovac dom 17:45h 114km 02:05 h
Desimirovac 17:50h 118km 02:10 h
Kragujevac A.S. 18:10h 125km 02:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja