Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Pančevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 22:30h 0km 00:00 h
Pančevački most 22:40h 3km 00:10 h
Autobuska stanica Pančevo 23:05h 20km 00:35 h
Bavanište 2 23:25h 38km 00:55 h
Bavanište centar 23:27h 39km 00:57 h
Bavanište 23:29h 40km 00:59 h
Kovin - Garnizon 23:41h 49km 01:11 h
Kovin - Zvezda 23:43h 50km 01:13 h
Kovin 23:45h 51km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja