Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Pančevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 16:40h 0km 00:00 h
Pančevački most 16:50h 3km 00:10 h
Autobuska stanica Pančevo 17:15h 20km 00:35 h
Bavanište 2 17:35h 38km 00:55 h
Bavanište centar 17:37h 39km 00:57 h
Bavanište 17:39h 40km 00:59 h
Kovin - Garnizon 17:51h 49km 01:11 h
Kovin - Zvezda 17:53h 50km 01:13 h
Kovin 17:55h 51km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja