Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Pančevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 14:20h 0km 00:00 h
Pančevački most 14:30h 3km 00:10 h
Autobuska stanica Pančevo 14:55h 20km 00:35 h
Bavanište 2 15:15h 38km 00:55 h
Bavanište centar 15:17h 39km 00:57 h
Bavanište 15:19h 40km 00:59 h
Kovin - Garnizon 15:31h 49km 01:11 h
Kovin - Zvezda 15:33h 50km 01:13 h
Kovin 15:35h 51km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja