Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Pančevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 13:20h 0km 00:00 h
Pančevački most 13:30h 3km 00:10 h
Autobuska stanica Pančevo 13:55h 20km 00:35 h
Bavanište 2 14:15h 38km 00:55 h
Bavanište centar 14:17h 39km 00:57 h
Bavanište 14:19h 40km 00:59 h
Kovin - Garnizon 14:31h 49km 01:11 h
Kovin - Zvezda 14:33h 50km 01:13 h
Kovin 14:35h 51km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja