Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Pančevo

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Beograd A.S. 11:00h 0km 00:00 h
Pančevački most 11:10h 3km 00:10 h
Autobuska stanica Pančevo 11:35h 20km 00:35 h
Bavanište 2 11:55h 38km 00:55 h
Bavanište centar 11:57h 39km 00:57 h
Bavanište 11:59h 40km 00:59 h
Kovin - Garnizon 12:11h 49km 01:11 h
Kovin - Zvezda 12:13h 50km 01:13 h
Kovin 12:15h 51km 01:15 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja