Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Beograd - Kruševac

Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja
Novi Sad A.S. 15:30h 0km 00:00 h
Petrovaradin 15:37h 6km 00:07 h
Sremski Karlovci 15:45h 13km 00:15 h
Banstol (65A) 15:54h 20km 00:24 h
Gladnoš (65A) 15:58h 23km 00:28 h
Maradik R (65A) 16:02h 27km 00:32 h
Inđija AS (65A) 16:10h 37km 00:40 h
Stara Pazova AS (65A) 16:20h 47km 00:50 h
Nova Pazova AS (65A) 16:25h 54km 00:55 h
Batajnica 16:35h 60km 01:05 h
Zemun 16:50h 74km 01:20 h
Beograd A.S. 17:00h 80km 01:30 h
Ćićevac 19:35h 262km 04:05 h
Nova pijaca - Kruševac 19:58h 280km 04:28 h
Kruševac A.S. 20:00h 281km 04:30 h
Mesto Polazak Udaljenost Vreme putovanja