Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Novi Kneževac, A.S. 11:00h 0km 00:00 h
Sanad 11:08h 7km 00:08 h
Čoka, A.S. 11:14h 14km 00:14 h
Ostojićevo 11:20h 20km 00:20 h
Ostojićevo centar 11:22h 21km 00:22 h
Padej 11:30h 29km 00:30 h
Sajan 11:32h 40km 00:32 h
Iđoš 11:38h 45km 00:38 h
Kikinda-Mikro naselje 11:57h 59km 00:57 h
Kikinda A.S 12:01h 60km 01:01 h
Vincaid 12:22h 77km 01:22 h
Bašaid 12:30h 82km 01:30 h
Melenci 12:50h 100km 01:50 h
Ž.Zrenjanina 2 13:10h 116km 02:10 h
Zrenjanin 13:13h 119km 02:13 h
Zrenjanin, A.S. 13:16h 120km 02:16 h
Beograd A.S. 14:30h 192km 03:30 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja