Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kalenić 11:15h 0km 00:00 h
Brgule - raskrsnica 11:17h 1km 00:02 h
Brgule 11:20h 3km 00:05 h
Liso Polje r. 11:24h 5km 00:09 h
Piroman 11:28h 8km 00:13 h
Stubline 11:33h 16km 00:18 h
Stubline sremčević 11:36h 17km 00:21 h
Zvečka - rampa 11:45h 19km 00:30 h
Obrenovac A.S. 11:50h 23km 00:35 h
Beograd-Dunav stanica 12:50h 58km 01:35 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja