Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Obrenovac - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Kalenić 15:10h 0km 00:00 h
Brgule - raskrsnica 15:12h 1km 00:02 h
Brgule 15:15h 3km 00:05 h
Liso Polje r. 15:19h 5km 00:09 h
Piroman 15:26h 8km 00:16 h
Stubline 15:28h 16km 00:18 h
Stubline sremčević 15:31h 17km 00:21 h
Zvečka - rampa 15:40h 19km 00:30 h
Obrenovac A.S. 15:45h 23km 00:35 h
Obrenovac-Topolice 15:47h 25km 00:37 h
Barič rampa 15:48h 26km 00:38 h
Umka 15:53h 32km 00:43 h
Čukarica Ada 16:11h 49km 01:01 h
Beograd A.S. 16:35h 58km 01:25 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja