Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Valjevo 19:50h 0km 00:00 h
Krušik 19:56h 1km 00:06 h
Donja Grabovica 20:00h 3km 00:10 h
Ćatin Put 20:03h 5km 00:13 h
Iverak Valjevo 20:06h 7km 00:16 h
A.Rampa 20:07h 8km 00:17 h
Lukavac - Valjevo 20:09h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 20:11h 12km 00:21 h
V. Loznica 20:14h 15km 00:24 h
Slovac Valjevo 20:20h 19km 00:30 h
Nepričava 20:24h 22km 00:34 h
Rubribreza 20:27h 24km 00:37 h
Lajkovac AS 20:31h 27km 00:41 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja