Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Valjevo 17:45h 0km 00:00 h
Krušik 17:49h 1km 00:04 h
Most na Ljubostinji 17:51h 2km 00:06 h
Donja Grabovnica 17:53h 4km 00:08 h
Gorić 2 17:54h 5km 00:09 h
Ćatin Put 17:56h 6km 00:11 h
Iverak Valjevo 17:57h 7km 00:12 h
A.Rampa 18:01h 8km 00:16 h
Lukavac - Valjevo 18:04h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 18:07h 12km 00:22 h
V. Loznica 18:12h 15km 00:27 h
Slovac Valjevo 18:20h 20km 00:35 h
Nepričava 18:24h 23km 00:39 h
Rubribreza 18:27h 25km 00:42 h
Lajkovac AS 18:29h 28km 00:44 h
Ćelije 18:33h 30km 00:48 h
Petka Lazarevac 18:36h 32km 00:51 h
Lazarevac A.S. 18:44h 36km 00:59 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja