Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Valjevo 11:15h 0km 00:00 h
Krušik 11:19h 1km 00:04 h
Most na Ljubostinji 11:21h 2km 00:06 h
Donja Grabovnica 11:23h 4km 00:08 h
Gorić 2 11:24h 5km 00:09 h
Ćatin Put 11:26h 6km 00:11 h
Iverak Valjevo 11:27h 7km 00:12 h
A.Rampa 11:31h 8km 00:16 h
Lukavac - Valjevo 11:34h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 11:37h 12km 00:22 h
V. Loznica 11:42h 15km 00:27 h
Slovac Valjevo 11:50h 20km 00:35 h
Nepričava 11:54h 23km 00:39 h
Rubribreza 11:57h 25km 00:42 h
Lajkovac AS 11:59h 28km 00:44 h
Ćelije 12:03h 30km 00:48 h
Petka Lazarevac 12:06h 32km 00:51 h
Lazarevac A.S. 12:14h 36km 00:59 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja