Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Loznica

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Valjevo 20:10h 0km 00:00 h
Krušik 20:14h 1km 00:04 h
Most na Ljubostinji 20:16h 2km 00:06 h
Donja Grabovnica 20:18h 4km 00:08 h
Gorić 2 20:19h 5km 00:09 h
Ćatin Put 20:21h 6km 00:11 h
Iverak Valjevo 20:22h 7km 00:12 h
A.Rampa 20:26h 8km 00:16 h
Lukavac - Valjevo 20:29h 10km 00:19 h
Divci Valjevo 20:32h 12km 00:22 h
V. Loznica 20:37h 15km 00:27 h
Slovac Valjevo 20:45h 20km 00:35 h
Nepričava 20:49h 23km 00:39 h
Rubribreza 20:52h 25km 00:42 h
Lajkovac AS 20:54h 28km 00:44 h
Ćelije 20:58h 30km 00:48 h
Petka Lazarevac 21:01h 32km 00:51 h
Lazarevac A.S. 21:09h 36km 00:59 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja