Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Valjevo 10:00h 0km 00:00 h
Krušik 10:02h 1km 00:02 h
Most na Ljubostinji 10:03h 2km 00:03 h
Donja Grabovica 10:05h 4km 00:05 h
Gorić 2 10:06h 5km 00:06 h
Ćatin Put 10:07h 6km 00:07 h
Iverak Valjevo 10:08h 7km 00:08 h
A.Rampa 10:09h 8km 00:09 h
Lukavac - Valjevo 10:11h 10km 00:11 h
Divci Valjevo 10:13h 12km 00:13 h
V. Loznica 10:16h 15km 00:16 h
Slovac Valjevo 10:20h 20km 00:20 h
Nepričava 10:24h 23km 00:24 h
Rubribreza 10:26h 25km 00:26 h
Lajkovac AS 10:30h 28km 00:30 h
Žarkovo 11:35h 88km 01:35 h
Beograd A.S. 11:45h 96km 01:45 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja