Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Svilajnac - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Svilajnac A.S. 19:15h 0km 00:00 h
Svilajnac VIS 19:18h 3km 00:03 h
Tabla Morava 19:19h 4km 00:04 h
Most Svilajnac 19:20h 5km 00:05 h
Markovac Centar 19:25h 10km 00:10 h
Markovac Zdra.Stanica 19:27h 11km 00:12 h
Mlin Markovac 19:29h 12km 00:14 h
Bab. Rampa 19:30h 12km 00:15 h
Golubovići V.Plana 19:31h 13km 00:16 h
Novo Selo V.Plana 19:33h 14km 00:18 h
Radovanjski put VP 19:37h 16km 00:22 h
Staro Selo V.Plana 19:39h 17km 00:24 h
Staro Selo V.P. 19:41h 18km 00:26 h
Pokajnički put V.P. 19:45h 20km 00:30 h
Goša montaža 19:47h 21km 00:32 h
Mlekara VP 19:48h 22km 00:33 h
Dom Zdravlja VP 19:49h 22km 00:34 h
Velika Plana AS 19:50h 23km 00:35 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja