Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Svilajnac - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Svilajnac A.S. 13:15h 0km 00:00 h
Svilajnac VIS 13:20h 3km 00:05 h
Tabla Morava 13:22h 4km 00:07 h
Most Svilajnac 13:24h 5km 00:09 h
Markovac Centar 13:31h 10km 00:16 h
Markovac Zdra.Stanica 13:33h 11km 00:18 h
Mlin Markovac 13:35h 12km 00:20 h
Bab. Rampa 13:37h 12km 00:22 h
Golubovići V.Plana 13:39h 13km 00:24 h
Novo Selo V.Plana 13:41h 14km 00:26 h
Radovanjski put VP 13:45h 16km 00:30 h
Staro Selo V.Plana 13:47h 17km 00:32 h
Staro Selo V.P. 13:49h 18km 00:34 h
Pokajnički put V.P. 13:53h 20km 00:38 h
Goša montaža 13:55h 21km 00:40 h
Mlekara VP 13:57h 22km 00:42 h
Dom Zdravlja VP 13:58h 22km 00:43 h
Velika Plana AS 14:00h 23km 00:45 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja