Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Svilajnac - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Svilajnac A.S. 12:20h 0km 00:00 h
Svilajnac VIS 12:23h 3km 00:03 h
Tabla Morava 12:24h 4km 00:04 h
Most Svilajnac 12:25h 5km 00:05 h
Markovac Centar 12:30h 10km 00:10 h
Markovac Zdra.Stanica 12:32h 11km 00:12 h
Mlin Markovac 12:34h 12km 00:14 h
Bab. Rampa 12:35h 12km 00:15 h
Golubovići V.Plana 12:36h 13km 00:16 h
Novo Selo V.Plana 12:38h 14km 00:18 h
Radovanjski put VP 12:42h 16km 00:22 h
Staro Selo V.Plana 12:44h 17km 00:24 h
Staro Selo V.P. 12:46h 18km 00:26 h
Pokajnički put V.P. 12:50h 20km 00:30 h
Goša montaža 12:52h 21km 00:32 h
Mlekara VP 12:53h 22km 00:33 h
Dom Zdravlja VP 12:54h 22km 00:34 h
Velika Plana AS 13:00h 23km 00:40 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja