Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Svilajnac - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Resavica 11:00h 0km 00:00 h
Dutovo 11:12h 9km 00:12 h
Dvorište-Des. 11:20h 12km 00:20 h
Despotovac 11:35h 19km 00:35 h
Despotovac - Rudnička ulica 11:47h 20km 00:47 h
Despotovac - Veterinarska stanica 11:48h 20km 00:48 h
Miliva R 11:50h 21km 00:50 h
Miliva-R Đurđevac 11:52h 23km 00:52 h
Plažane R 11:55h 25km 00:55 h
Medvedja 12:00h 30km 01:00 h
Jasenovo R 12:03h 32km 01:03 h
Troponje 12:07h 35km 01:07 h
Sedlare R 12:10h 37km 01:10 h
Grabovac 1 12:15h 42km 01:15 h
Svilajnac 12:20h 46km 01:20 h
Markovac 12:30h 56km 01:30 h
Velika Plana AS 12:45h 68km 01:45 h
Autokomanda 14:02h 152km 03:02 h
Beograd A.S. 14:10h 157km 03:10 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja