Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Svilajnac - Beograd

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Svilajnac 06:45h 0km 00:00 h
Kušiljevo Gornja Kafana 06:53h 6km 00:08 h
Viteževo R 06:57h 7km 00:12 h
Porodin 06:59h 11km 00:14 h
Žabari 07:05h 16km 00:20 h
Donja Livadica R 07:18h 22km 00:33 h
Velika Plana 07:25h 28km 00:40 h
Beograd A.S. 08:45h 120km 02:00 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja