Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Subotica - Sombor

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Subotica, A.S. 15:00h 0km 00:00 h
Mala Bosna, Centar 15:10h 11km 00:10 h
Mišićevo 15:20h 19km 00:20 h
Bajmok, Centar 15:25h 25km 00:25 h
Aleksa Šantić, Centar 15:35h 34km 00:35 h
Ivankovićevo 15:40h 43km 00:40 h
Svetozar Miletić 15:45h 48km 00:45 h
Milčić 15:48h 51km 00:48 h
Obzir, Centar 15:50h 52km 00:50 h
Sombor, A.S. 16:15h 62km 01:15 h
Lugovo 16:23h 68km 01:23 h
Žarkovac 16:25h 69km 01:25 h
Stapar 16:30h 75km 01:30 h
Doroslovo 16:40h 84km 01:40 h
Srpski Miletić 16:45h 90km 01:45 h
Odžaci 16:55h 99km 01:55 h
Deronje 17:05h 107km 02:05 h
Bač 17:25h 115km 02:25 h
Tovariševo 17:35h 125km 02:35 h
Obrovac 17:40h 130km 02:40 h
Bačka Palanka A.S 17:55h 139km 02:55 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja