Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Smederevo A.S. 19:15h 0km 00:00 h
Gornja Vaga 19:17h 1km 00:02 h
Senjak 19:18h 1km 00:03 h
Trafo Stanica SD 19:19h 2km 00:04 h
Papazovac 19:21h 3km 00:06 h
Poljoprivredna škola 19:23h 4km 00:08 h
Lipska Rampa 1 19:25h 5km 00:10 h
Lipska Rampa 2 19:27h 6km 00:12 h
Radinac SD 19:29h 7km 00:14 h
Nova Železara 2 19:31h 8km 00:16 h
Nova Železara 1 19:32h 8km 00:17 h
Ralja SD 19:35h 10km 00:20 h
Vranovo 19:39h 13km 00:24 h
Šljunkara 19:41h 14km 00:26 h
Mala Krsna 19:43h 15km 00:28 h
Skobalj I 19:45h 16km 00:30 h
Skobalj Centar 19:47h 17km 00:32 h
Skobalj II 19:49h 18km 00:34 h
Osipaonica raskrsnica 19:53h 20km 00:38 h
Osipaonica Mlin 19:56h 22km 00:41 h
Lugavčina I 20:00h 24km 00:45 h
Lugavčina II 20:02h 25km 00:47 h
Ciglana V.P. 20:06h 26km 00:51 h
Saraorci 20:08h 29km 00:53 h
Lozovik Pumpa 20:10h 31km 00:55 h
Lozovik Dom Zdravlja 20:12h 32km 00:57 h
Lozovik Raskrsnica 20:13h 33km 00:58 h
Lozovik Škola 20:15h 34km 01:00 h
MIloševac TS 20:19h 36km 01:04 h
Miloševac AS 20:22h 38km 01:07 h
Miloševac Tabačina 20:24h 39km 01:09 h
Miloševac Crni Vir 20:26h 40km 01:11 h
Trnovče II VP 20:28h 41km 01:13 h
Trnovče I VP 20:30h 42km 01:15 h
Krnjevo 20:34h 44km 01:19 h
Drenje VP 20:36h 45km 01:21 h
Veliko Orašje EŠ 20:41h 48km 01:26 h
Veliko Orašje Centar 20:43h 49km 01:28 h
Velika Plana 20:47h 53km 01:32 h
Velika Plana AS 20:49h 54km 01:34 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja