Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Smederevo A.S. 17:00h 0km 00:00 h
Gornja Vaga 17:02h 1km 00:02 h
Senjak 17:04h 1km 00:04 h
Trafo Stanica SD 17:06h 2km 00:06 h
Papazovac 17:08h 3km 00:08 h
Poljoprivredna škola 17:10h 4km 00:10 h
Lipska Rampa 1 17:12h 5km 00:12 h
Lipska Rampa 2 17:14h 6km 00:14 h
Radinac SD 17:18h 7km 00:18 h
Nova Železara 2 17:21h 8km 00:21 h
Nova Železara 1 17:22h 8km 00:22 h
Ralja SD 17:24h 10km 00:24 h
Vranovo 17:28h 13km 00:28 h
Šljunkara 17:30h 14km 00:30 h
Mala Krsna 17:32h 15km 00:32 h
Skobalj I 17:35h 16km 00:35 h
Skobalj Centar 17:38h 17km 00:38 h
Skobalj II 17:40h 18km 00:40 h
Osipaonica raskrsnica 17:43h 20km 00:43 h
Osipaonica Mlin 17:46h 22km 00:46 h
Lugavčina I 17:48h 24km 00:48 h
Lugavčina II 17:50h 25km 00:50 h
Ciglana V.P. 17:52h 26km 00:52 h
Saraorci 17:55h 29km 00:55 h
Lozovik Pumpa 17:57h 31km 00:57 h
Lozovik Dom Zdravlja 17:58h 32km 00:58 h
Lozovik Raskrsnica 18:00h 33km 01:00 h
Lozovik Škola 18:02h 34km 01:02 h
MIloševac TS 18:04h 36km 01:04 h
Miloševac AS 18:06h 38km 01:06 h
Miloševac Tabačina 18:08h 39km 01:08 h
Miloševac Crni Vir 18:10h 40km 01:10 h
Trnovče II VP 18:12h 41km 01:12 h
Trnovče I VP 18:14h 42km 01:14 h
Krnjevo 18:18h 44km 01:18 h
Drenje VP 18:20h 45km 01:20 h
Veliko Orašje EŠ 18:26h 48km 01:26 h
Veliko Orašje Centar 18:29h 49km 01:29 h
Velika Plana 18:37h 53km 01:37 h
Velika Plana AS 18:40h 54km 01:40 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja