Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Smederevo A.S. 15:00h 0km 00:00 h
Gornja Vaga 15:02h 1km 00:02 h
Senjak 15:03h 1km 00:03 h
Trafo Stanica SD 15:04h 2km 00:04 h
Papazovac 15:05h 3km 00:05 h
Poljoprivredna škola 15:07h 4km 00:07 h
Lipska Rampa 1 15:09h 5km 00:09 h
Lipska Rampa 2 15:10h 6km 00:10 h
Radinac SD 15:12h 7km 00:12 h
Nova Železara 2 15:14h 8km 00:14 h
Nova Železara 1 15:16h 8km 00:16 h
Ralja SD 15:20h 10km 00:20 h
Vranovo 15:23h 13km 00:23 h
Šljunkara 15:24h 14km 00:24 h
Mala Krsna 15:25h 15km 00:25 h
Skobalj I 15:27h 16km 00:27 h
Skobalj Centar 15:29h 17km 00:29 h
Skobalj II 15:30h 18km 00:30 h
Osipaonica raskrsnica 15:33h 20km 00:33 h
Osipaonica Mlin 15:37h 22km 00:37 h
Lugavčina I 15:40h 24km 00:40 h
Lugavčina II 15:42h 25km 00:42 h
Ciglana V.P. 15:44h 26km 00:44 h
Saraorci 15:48h 29km 00:48 h
Lozovik Pumpa 15:52h 31km 00:52 h
Lozovik Dom Zdravlja 15:54h 32km 00:54 h
Lozovik Raskrsnica 15:55h 33km 00:55 h
Lozovik Škola 15:58h 34km 00:58 h
MIloševac TS 16:00h 36km 01:00 h
Miloševac AS 16:03h 38km 01:03 h
Miloševac Tabačina 16:05h 39km 01:05 h
Miloševac Crni Vir 16:07h 40km 01:07 h
Trnovče II VP 16:08h 41km 01:08 h
Trnovče I VP 16:10h 42km 01:10 h
Krnjevo 16:13h 44km 01:13 h
Drenje VP 16:15h 45km 01:15 h
Veliko Orašje EŠ 16:18h 48km 01:18 h
Veliko Orašje Centar 16:22h 49km 01:22 h
Velika Plana 16:27h 53km 01:27 h
Velika Plana AS 16:30h 54km 01:30 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja