Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Smederevo A.S. 13:20h 0km 00:00 h
Gornja Vaga 13:22h 1km 00:02 h
Senjak 13:24h 1km 00:04 h
Trafo Stanica SD 13:26h 2km 00:06 h
Papazovac 13:28h 3km 00:08 h
Poljoprivredna škola 13:30h 4km 00:10 h
Lipska Rampa 1 13:32h 5km 00:12 h
Lipska Rampa 2 13:34h 6km 00:14 h
Radinac SD 13:38h 7km 00:18 h
Nova Železara 2 13:40h 8km 00:20 h
Nova Železara 1 13:43h 8km 00:23 h
Ralja SD 13:45h 10km 00:25 h
Vranovo 13:48h 13km 00:28 h
Šljunkara 13:50h 14km 00:30 h
Mala Krsna 13:52h 15km 00:32 h
Skobalj I 13:54h 16km 00:34 h
Skobalj Centar 13:58h 17km 00:38 h
Skobalj II 14:01h 18km 00:41 h
Osipaonica raskrsnica 14:03h 20km 00:43 h
Osipaonica Mlin 14:06h 22km 00:46 h
Lugavčina I 14:08h 24km 00:48 h
Lugavčina II 14:09h 25km 00:49 h
Ciglana V.P. 14:10h 26km 00:50 h
Saraorci 14:13h 29km 00:53 h
Lozovik Pumpa 14:15h 31km 00:55 h
Lozovik Dom Zdravlja 14:16h 32km 00:56 h
Lozovik Raskrsnica 14:17h 33km 00:57 h
Lozovik Škola 14:20h 34km 01:00 h
MIloševac TS 14:22h 36km 01:02 h
Miloševac AS 14:24h 38km 01:04 h
Miloševac Tabačina 14:26h 39km 01:06 h
Miloševac Crni Vir 14:28h 40km 01:08 h
Trnovče II VP 14:31h 41km 01:11 h
Trnovče I VP 14:34h 42km 01:14 h
Krnjevo 14:38h 44km 01:18 h
Drenje VP 14:40h 45km 01:20 h
Veliko Orašje EŠ 14:43h 48km 01:23 h
Veliko Orašje Centar 14:45h 49km 01:25 h
Velika Plana 14:50h 53km 01:30 h
Velika Plana AS 15:00h 54km 01:40 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja