Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Medveđa - Medveđa

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Štulac 10:25h 0km 00:00 h
Popinska Reka 10:28h 1km 00:03 h
Osaonica 10:31h 3km 00:06 h
Trstenik A.S. 10:34h 7km 00:09 h
Grabovac 10:36h 9km 00:11 h
Bogdanje 10:39h 11km 00:14 h
Šavran Mala 10:44h 14km 00:19 h
Medvedja 1 10:49h 16km 00:24 h
Medvedja trafo 10:54h 17km 00:29 h
Velika Drenova 10:59h 21km 00:34 h
Stragari-KŠ 11:04h 24km 00:39 h
Milutovac 1 11:09h 28km 00:44 h
Poljna 11:15h 32km 00:50 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja