Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Valjevo - Osečina

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Klinci 16:39h 0km 00:00 h
Raskrsnica Beleg 16:46h 3km 00:07 h
Valjevo groblje 16:47h 4km 00:08 h
Kasarna Kadninjača 17:00h 9km 00:21 h
Kazneno popravni dom za maloletnike 17:06h 11km 00:27 h
Ribari 17:11h 16km 00:32 h
Mokro Brdo 17:16h 20km 00:37 h
Putarska kuća - Beomužević 17:18h 21km 00:39 h
Pričević 17:19h 22km 00:40 h
J.Vodenica. 17:22h 25km 00:43 h
Donja Kamenica 17:26h 28km 00:47 h
Kamenoresci 17:31h 32km 00:52 h
Dragijevica 17:35h 35km 00:56 h
Gvozdeni Most 17:38h 38km 00:59 h
Osečina A.S. 17:43h 41km 01:04 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja