Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 18:15h 0km 00:00 h
Autokomanda 18:22h 5km 00:07 h
Boleč 18:41h 19km 00:26 h
Zaklopača 18:50h 26km 00:35 h
Grocka 18:58h 31km 00:43 h
Brestovik 19:08h 38km 00:53 h
Orašac SD 19:12h 41km 00:57 h
Jugovo SD 19:20h 46km 01:05 h
Smederevo-Prevoz 19:24h 48km 01:09 h
Smederevo A.S. 19:30h 51km 01:15 h
Gornja Vaga 19:32h 52km 01:17 h
Senjak 19:33h 53km 01:18 h
Papazovac 19:34h 54km 01:19 h
Poljoprivredna škola 19:35h 55km 01:20 h
Lipska Rampa 1 19:38h 57km 01:23 h
Radinac SD 19:40h 58km 01:25 h
Nova Železara 1 19:43h 60km 01:28 h
Ralja SD 19:45h 61km 01:30 h
Vranovo 19:49h 64km 01:34 h
Mala Krsna 19:52h 66km 01:37 h
Skobalj I 19:54h 67km 01:39 h
Skobalj Centar 19:57h 69km 01:42 h
Osipaonica raskrsnica 20:00h 71km 01:45 h
Osipaonica Mlin 20:03h 73km 01:48 h
Lugavčina I 20:06h 75km 01:51 h
Lugavčina II 20:07h 76km 01:52 h
Ciglana V.P. 20:11h 79km 01:56 h
Saraorci 20:13h 80km 01:58 h
Lozovik Pumpa 20:16h 82km 02:01 h
Lozovik Centar 20:19h 84km 02:04 h
Lozovik Škola 20:21h 85km 02:06 h
MIloševac TS 20:24h 87km 02:09 h
Miloševac AS 20:27h 89km 02:12 h
Miloševac Crni Vir 20:30h 91km 02:15 h
Trnovče II VP 20:32h 92km 02:17 h
Trnovče I VP 20:34h 93km 02:19 h
Krnjevo 20:37h 95km 02:22 h
Drenje VP 20:39h 96km 02:24 h
Veliko Orašje EŠ 20:43h 99km 02:28 h
Veliko Orašje Centar 20:45h 100km 02:30 h
Velika Plana AS 20:53h 105km 02:38 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja