Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Smederevo - Velika Plana

Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja
Beograd A.S. 16:30h 0km 00:00 h
Autokomanda 16:37h 5km 00:07 h
Boleč 16:55h 19km 00:25 h
Zaklopača 17:03h 26km 00:33 h
Grocka 17:09h 31km 00:39 h
Brestovik 17:17h 38km 00:47 h
Orašac SD 17:20h 41km 00:50 h
Jugovo SD 17:25h 46km 00:55 h
Smederevo-Prevoz 17:27h 48km 00:57 h
Smederevo A.S. 17:30h 51km 01:00 h
Gornja Vaga 17:32h 52km 01:02 h
Senjak 17:33h 53km 01:03 h
Papazovac 17:34h 54km 01:04 h
Poljoprivredna škola 17:35h 55km 01:05 h
Lipska Rampa 1 17:38h 57km 01:08 h
Radinac SD 17:40h 58km 01:10 h
Nova Železara 1 17:43h 60km 01:13 h
Ralja SD 17:45h 61km 01:15 h
Vranovo 17:49h 64km 01:19 h
Mala Krsna 17:52h 66km 01:22 h
Skobalj I 17:54h 67km 01:24 h
Skobalj Centar 17:57h 69km 01:27 h
Osipaonica raskrsnica 18:00h 71km 01:30 h
Osipaonica Mlin 18:03h 73km 01:33 h
Lugavčina I 18:06h 75km 01:36 h
Lugavčina II 18:08h 76km 01:38 h
Ciglana V.P. 18:12h 79km 01:42 h
Saraorci 18:13h 80km 01:43 h
Lozovik Pumpa 18:16h 82km 01:46 h
Lozovik Centar 18:19h 84km 01:49 h
Lozovik Škola 18:21h 85km 01:51 h
MIloševac TS 18:24h 87km 01:54 h
Miloševac AS 18:27h 89km 01:57 h
Miloševac Crni Vir 18:30h 91km 02:00 h
Trnovče II VP 18:32h 92km 02:02 h
Trnovče I VP 18:34h 93km 02:04 h
Krnjevo 18:37h 95km 02:07 h
Drenje VP 18:39h 96km 02:09 h
Veliko Orašje EŠ 18:43h 99km 02:13 h
Veliko Orašje Centar 18:45h 100km 02:15 h
Velika Plana AS 18:53h 105km 02:23 h
Mjesto Polazak Udaljenost Vrijeme putovanja